CRCW040256K2DHEDP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256K2DHEDP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256K2DHEDP.pdf
  • Pranešimas
CRCW040256K2DHEDP specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256K2DHEDP Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 1895907 pcs Duomenų lapas CRCW040256K2DHEDP.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-P Atsparumas 56.2 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56.2 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film