CRCW040256K0FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256K0FKEDHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256K0FKEDHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56K OHM 1% 1/5W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256K0FKEDHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW040256K0FKEDHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256K0FKEDHP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 56K OHM 1% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4470591 pcs Duomenų lapas CRCW040256K0FKEDHP.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-HP Atsparumas 56 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film