CD16FD561JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD561JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD561JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 560PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD561JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD16FD561JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD16FD561JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 560PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47389 pcs Duomenų lapas CD16FD561JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD16FD561J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 560pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 560pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD16FD471JO3F
CD16FD471JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 39349 pcs
parsisiųsti: CD16FD471JO3F.pdf
RFQ
CD16FD391JO3F
CD16FD391JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 47105 pcs
parsisiųsti: CD16FD391JO3F.pdf
RFQ
CD16FD561JO3
CD16FD561JO3
apibūdinimas: CAP MICA 560PF 5% 500V RADIAL