CD16FD472JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD472JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD472JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD472JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
CD16FD472JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD16FD472JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 26983 pcs Duomenų lapas CD16FD472JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.311" W (12.50mm x 7.90mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai Q9032491C Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 4700pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 4700pF