CD16FD471JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD471JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD471JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD471JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD16FD471JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD16FD471JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39349 pcs Duomenų lapas CD16FD471JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD16FD471J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.469" (11.90mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 470pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 470pF