CD16FD682JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD682JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD682JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD682JO3.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD16FD682JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD16FD682JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 21168 pcs Duomenų lapas CD16FD682JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.382" W (12.70mm x 9.70mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai Q9032491A Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.579" (14.70mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 6800pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 6800pF