CD16FD471JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD471JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD471JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD471JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD16FD471JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD16FD471JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 43184 pcs Duomenų lapas CD16FD471JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.234" (5.94mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.469" (11.90mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 470pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 470pF