CD16FD302JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD302JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD16FD302JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD16FD302JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD16FD302JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD16FD302JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 36555 pcs Duomenų lapas CD16FD302JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.252" W (11.90mm x 6.40mm) Serija CD16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.234" (5.94mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 3000pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 3000pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD16FD241JO3F
CD16FD241JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 56137 pcs
parsisiųsti: CD16FD241JO3F.pdf
RFQ
CD16FD331JO3
CD16FD331JO3
apibūdinimas: CAP MICA 330PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 49596 pcs
parsisiųsti: CD16FD331JO3.pdf
RFQ
CD16FD302JO3F
CD16FD302JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL