SWI12-9-N-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-9-N-P6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI12-9-N-P6R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Duomenų lapai: SWI12-9-N-P6R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWI12-9-N-P6R specifikacijos
Dalies numeris SWI12-9-N-P6R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10066 pcs Duomenų lapas SWI12-9-N-P6R.pdf
Svoris 0.278 lb (126.1g) Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Serija SWI12-N (12W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 11W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-4955
SWI12-9-N-P6R-ND
SWI129NP6R
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 9V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A
Laido ilgis 59" (1.50m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.