SWI15-15-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI15-15-E-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI15-15-E-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Duomenų lapai: SWI15-15-E-P5.pdf
  • Pranešimas
SWI15-15-E-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWI15-15-E-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14502 pcs Duomenų lapas SWI15-15-E-P5.pdf
Svoris 0.22 lb (99.79g) Įtampa - išvestis 15V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.80" L x 2.62" W x 1.91" H (71.0mm x 66.6mm x 48.4mm)
Serija SWI15-E (15W) Naudojamas regionas Europe
Galia (vatais) 15W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-4165
Darbinė temperatūra -20°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis 70.9" (1.80m)