SWI12-9-N-N5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI12-9-N-N5R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 10.8W
Duomenų lapai: SWI12-9-N-N5R.pdf
  • Pranešimas
SWI12-9-N-N5R specifikacijos
Dalies numeris SWI12-9-N-N5R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 10.8W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10060 pcs Duomenų lapas SWI12-9-N-N5R.pdf
Įtampa - išvestis 9V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 3.15" H (71.9mm x 34.0mm x 80.0mm) Serija SWI12-N (12W)
Naudojamas regionas Europe Galia (vatais) 10.8W
Polarizacija Negative Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 9V 10.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Laido ilgis 59" (1.50m)