SWI12-9-N-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-9-N-N5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI12-9-N-N5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Duomenų lapai: SWI12-9-N-N5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SWI12-9-N-N5 specifikacijos
Dalies numeris SWI12-9-N-N5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12004 pcs Duomenų lapas SWI12-9-N-N5.pdf
Svoris 0.278 lb (126.1g) Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Serija SWI12-N (12W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 11W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai SWI129NN5
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 9V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Laido ilgis 59" (1.50m)
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI12-9-E-P6R
SWI12-9-E-P6R
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Sandelyje: 9870 pcs
parsisiųsti: SWI12-9-E-P6R.pdf
RFQ
SWI12-9-N-N5R
SWI12-9-N-N5R
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 10.8W