SWI12-9-E-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-9-E-P5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI12-9-E-P5R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Duomenų lapai: SWI12-9-E-P5R.pdf
  • Pranešimas
SWI12-9-E-P5R specifikacijos
Dalies numeris SWI12-9-E-P5R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10322 pcs Duomenų lapas SWI12-9-E-P5R.pdf
Svoris 0.278 lb (126.1g) Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 2.38" H (72.0mm x 34.0mm x 60.5mm)
Serija SWI12-E (12W) Naudojamas regionas Europe
Galia (vatais) 11W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai SWI129EP5R
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 9V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Laido ilgis 59" (1.50m)