TXBF2-050-033U
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXBF2-050-033U
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas HEATSINK FAN TOP PRESSON TO8
Duomenų lapai: TXBF2-050-033U.pdf
  • Pranešimas
TXBF2-050-033U specifikacijos
Dalies numeris TXBF2-050-033U Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4941 pcs Duomenų lapas TXBF2-050-033U.pdf
Plotis - Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 41.00°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija Fan Top
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-8
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga apdaila -
Medžiaga Brass Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.330" (8.38mm)
Skersmuo 1.250" (31.75mm) OD Išsamus aprašymas Heat Sink TO-8 Brass Top Mount