TXBF-019-025U
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXBF-019-025U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXBF-019-025U
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas THERMAL LINK PRESSON TO-18
Duomenų lapai: TXBF-019-025U.pdf
  • Pranešimas
TXBF-019-025U specifikacijos
Dalies numeris TXBF-019-025U Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4194 pcs Duomenų lapas TXBF-019-025U.pdf
Plotis - Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 150.00°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija Fan Top
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-18
Kiti vardai 294-1140 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila - Medžiaga Beryllium Copper
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.250" (6.35mm) Skersmuo 0.500" (12.70mm) OD