TXBE-032-031ND
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXBE-032-031ND
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas THERMAL LINK PRESSON NKL TO-5
Duomenų lapai: TXBE-032-031ND.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TXBE-032-031ND specifikacijos
Dalies numeris TXBE-032-031ND Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4187 pcs Duomenų lapas TXBE-032-031ND.pdf
Plotis 0.380" (9.65mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 82.00°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-5
Kiti vardai 294-1143
TXBE032031ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Dull Nickel Medžiaga Brass
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis 0.310" (7.87mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) -
Skersmuo 0.380" (9.65mm) OD Išsamus aprašymas Heat Sink TO-5 Brass Top Mount