TXBF-032-025U
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXBF-032-025U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXBF-032-025U
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas THERMAL LINK PRESSON TO-5
Duomenų lapai: TXBF-032-025U.pdf
  • Pranešimas
TXBF-032-025U specifikacijos
Dalies numeris TXBF-032-025U Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 5071 pcs Duomenų lapas TXBF-032-025U.pdf
Plotis - Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 81.10°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija Fan Top
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-5
Kiti vardai 294-1144
TXBF032025U
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila - Medžiaga Beryllium Copper
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.250" (6.35mm) Skersmuo 0.750" (19.05mm) OD