TXBF2-050-033B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXBF2-050-033B
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas SINGLE FAN TO BLACK TO8
Duomenų lapai: TXBF2-050-033B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TXBF2-050-033B specifikacijos
Dalies numeris TXBF2-050-033B Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 5485 pcs Duomenų lapas TXBF2-050-033B.pdf
Plotis - Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 41.00°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija Fan Top
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-8
Kiti vardai Q1803677 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Black Cadmium Medžiaga Brass
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.330" (8.38mm) Skersmuo 1.250" (31.75mm) OD