TXB2P-032-037ND
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXB2P-032-037ND Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXB2P-032-037ND
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas THERMAL LINK PRESSON NKL TO-5
Duomenų lapai: TXB2P-032-037ND.pdf
  • Pranešimas
TXB2P-032-037ND specifikacijos
Dalies numeris TXB2P-032-037ND Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4518 pcs Duomenų lapas TXB2P-032-037ND.pdf
Plotis 0.380" (9.65mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 82.00°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-5
Kiti vardai 294-1142 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Dull Nickel Medžiaga Brass
Ilgis 0.370" (9.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) - Skersmuo 0.380" (9.65mm) OD