3.6ADOSJ31.5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.6ADOSJ31.5
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 3.6KV 31.5AMP 2" DIN
Duomenų lapai: 1.3.6ADOSJ31.5.pdf2.3.6ADOSJ31.5.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 138 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 138 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3.6ADOSJ31.5 specifikacijos
Dalies numeris 3.6ADOSJ31.5 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 3.6KV 31.5AMP 2" DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138 pcs Duomenų lapas 1.3.6ADOSJ31.5.pdf2.3.6ADOSJ31.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 3.6kV Dydis / Matmenys 2.000" Dia x 7.560" L (50.80mm x 192.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 3-6ADOSJ31-5 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 31.5A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50kA Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3.6ABCNA10
3.6ABCNA10
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 3.6KV 10AMP 10 3.6
Sandelyje: 407 pcs
parsisiųsti: 3.6ABCNA10.pdf
RFQ
3.6CAV2
3.6CAV2
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 3.6KV 8"