3.6ABCNA3.15
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.6ABCNA3.15
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 3.6KV 3.15A VT 1410
Duomenų lapai: 1.3.6ABCNA3.15.pdf2.3.6ABCNA3.15.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 435 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
  • Pranešimas
3.6ABCNA3.15 specifikacijos
Dalies numeris 3.6ABCNA3.15 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 3.6KV 3.15A VT 1410 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 435 pcs Duomenų lapas 1.3.6ABCNA3.15.pdf2.3.6ABCNA3.15.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 3.6kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 7.690" L (25.40mm x 195.33mm)
Serija AB Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 3.15A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50kA
Patvirtinimai - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3.6CAV2
3.6CAV2
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 3.6KV 8"