3.6ADOSJ6.3
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.6ADOSJ6.3
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 3.6KV 6.3AMP 2" DIN
Duomenų lapai: 1.3.6ADOSJ6.3.pdf2.3.6ADOSJ6.3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 121 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3.6ADOSJ6.3 specifikacijos
Dalies numeris 3.6ADOSJ6.3 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 3.6KV 6.3AMP 2" DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121 pcs Duomenų lapas 1.3.6ADOSJ6.3.pdf2.3.6ADOSJ6.3.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 3.6kV Dydis / Matmenys 2.000" Dia x 7.560" L (50.80mm x 192.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 3-6ADOSJ6-3 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 6.3A Klasė -