3.6ABCNA6.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.6ABCNA6.3
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 3.6KV 6.3A 1410
Duomenų lapai: 1.3.6ABCNA6.3.pdf2.3.6ABCNA6.3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 375 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 375 pcs
  • Pranešimas
3.6ABCNA6.3 specifikacijos
Dalies numeris 3.6ABCNA6.3 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 3.6KV 6.3A 1410 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 375 pcs Duomenų lapas 1.3.6ABCNA6.3.pdf2.3.6ABCNA6.3.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 3.6kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 7.690" L (25.40mm x 195.33mm)
Serija AB Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 3-6ABCNA6-3 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 6.3A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50kA Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3.6ADOSJ25
3.6ADOSJ25
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 3.6KV 25AMP 2" DIN
Sandelyje: 208 pcs
parsisiųsti: 3.6ADOSJ25.pdf
RFQ
3.6OEFMA160
3.6OEFMA160
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 3.6KV 160AMP 2.5" OIL
Sandelyje: 266 pcs
parsisiųsti: 3.6OEFMA160.pdf
RFQ
3.6CAV2
3.6CAV2
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 2A 3.6KV 8"