3.6ABCNA10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.6ABCNA10
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 3.6KV 10AMP 10 3.6
Duomenų lapai: 1.3.6ABCNA10.pdf2.3.6ABCNA10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 407 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3.6ABCNA10 specifikacijos
Dalies numeris 3.6ABCNA10 Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 407 pcs Duomenų lapas 1.3.6ABCNA10.pdf2.3.6ABCNA10.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 3.6kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 7.690" L (25.40mm x 195.33mm)
Serija AB Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 3-6ABCNA10 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 10A Klasė -