12TDLEJ6.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12TDLEJ6.3
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 6.3A 2"DIN
Duomenų lapai: 12TDLEJ6.3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 156 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
  • Pranešimas
12TDLEJ6.3 specifikacijos
Dalies numeris 12TDLEJ6.3 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 6.3A 2"DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156 pcs Duomenų lapas 12TDLEJ6.3.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 12TDLEJ6-3 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 98 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Nuolatinis šaltasis atsparumas 222 mOhms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Klasė -