12THLEJ100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12THLEJ100
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 100A 2.5"DIN
Duomenų lapai: 12THLEJ100.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 108 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 108 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
12THLEJ100 specifikacijos
Dalies numeris 12THLEJ100 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 100A 2.5"DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108 pcs Duomenų lapas 12THLEJ100.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys 2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2000
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.74 mOhms Dabartinis įvertinimas 100A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 63kA
Patvirtinimai VDE Programos Transformer Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
12TKLSJ200
12TKLSJ200
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 12KV 200AMP 3" DIN
Sandelyje: 93 pcs
parsisiųsti:
RFQ
12TL1-1
12TL1-1
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V