12THLEJ80
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12THLEJ80
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 80A 2.5"DIN
Duomenų lapai: 12THLEJ80.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 129 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
12THLEJ80 specifikacijos
Dalies numeris 12THLEJ80 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 80A 2.5"DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129 pcs Duomenų lapas 12THLEJ80.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys 2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 7900
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 7.81 mOhms Dabartinis įvertinimas 80A