12TDLEJ40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12TDLEJ40
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 40A 2"DIN
Duomenų lapai: 12TDLEJ40.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 129 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
  • Pranešimas
12TDLEJ40 specifikacijos
Dalies numeris 12TDLEJ40 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 40A 2"DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129 pcs Duomenų lapas 12TDLEJ40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2400
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 17.2 mOhms Dabartinis įvertinimas 40A