12TDLEJ16
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12TDLEJ16
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 16A 2"DIN
Duomenų lapai: 12TDLEJ16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 159 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 159 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
12TDLEJ16 specifikacijos
Dalies numeris 12TDLEJ16 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 16A 2"DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159 pcs Duomenų lapas 12TDLEJ16.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 260
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Nuolatinis šaltasis atsparumas 54.6 mOhms Dabartinis įvertinimas 16A