74F396AP-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F396AP-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 3.9UH 500MA 800 MOHM
Duomenų lapai: 1.74F396AP-RC.pdf2.74F396AP-RC.pdf
  • Pranešimas
74F396AP-RC specifikacijos
Dalies numeris 74F396AP-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 3.9UH 500MA 800 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5345 pcs Duomenų lapas 1.74F396AP-RC.pdf2.74F396AP-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 74F
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Phenolic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 3.9µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 101MHz Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 800 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 800 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA