74F399SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F399SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REGISTER QUAD 2PORT 16SOIC
Duomenų lapai: 74F399SCX.pdf
  • Pranešimas
74F399SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F399SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4760 pcs Duomenų lapas 74F399SCX.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Išsamus aprašymas Multiplexer 4 x 2:1 16-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA