74F38SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F38SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Duomenų lapai: 74F38SCX.pdf
  • Pranešimas
74F38SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F38SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4429 pcs Duomenų lapas 74F38SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai 74F38SCX-ND
74F38SCXTR
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Įėjimų skaičius 2
Grandinių skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 12.5ns @ 5V, 50pF
Logikos tipas NAND Gate Loginis lygis - žemas 0.8V
Loginis lygis - aukštas 2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Open Collector Išsamus aprašymas NAND Gate IC 4 Channel Open Collector 14-SOIC
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas -, 64mA Bazinės dalies numeris 74F38
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F38PC
74F38PC
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
Sandelyje: 4106 pcs
parsisiųsti: 74F38PC.pdf
RFQ
74F395AI
74F395AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM TH