74F395AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F395AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM TH
Duomenų lapai: 74F395AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
74F395AI specifikacijos
Dalies numeris 74F395AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4436 pcs Duomenų lapas 74F395AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 74F
Reitingai - Q @ Freq 90 @ 2.52MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 39µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 21MHz Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 2.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 400mA