74F395AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F395AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM
Duomenų lapai: 1.74F395AI-RC.pdf2.74F395AI-RC.pdf
  • Pranešimas
74F395AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 74F395AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5149 pcs Duomenų lapas 1.74F395AI-RC.pdf2.74F395AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) Ekranavimas Unshielded
Serija 74F Reitingai -
Q @ Freq 90 @ 2.52MHz Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 21MHz
Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 2.6 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 2.6 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 400mA Dabartinis - sodrumas -