70F392AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F392AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH
Duomenų lapai: 70F392AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F392AF specifikacijos
Dalies numeris 70F392AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4415 pcs Duomenų lapas 70F392AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.370" Dia x 0.630" L (9.40mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 59 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz
Induktyvumas 39mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 220kHz Išsamus aprašymas 39mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 147 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 147 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 41mA