70F391AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F391AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 390MH 33MA 617 OHM TH
Duomenų lapai: 70F391AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F391AF specifikacijos
Dalies numeris 70F391AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 390MH 33MA 617 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4067 pcs Duomenų lapas 70F391AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.600" Dia x 0.880" L (15.24mm x 22.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 54 @ 25kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25kHz
Induktyvumas 390mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 56kHz Išsamus aprašymas 390mH Unshielded Wirewound Inductor 33mA 617 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 617 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 33mA