70F252AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F252AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 25MH 46MA 115 OHM TH
Duomenų lapai: 70F252AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F252AF specifikacijos
Dalies numeris 70F252AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 25MH 46MA 115 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4945 pcs Duomenų lapas 70F252AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.340" Dia x 0.630" L (8.64mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 59 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz
Induktyvumas 25mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 250kHz Išsamus aprašymas 25mH Unshielded Wirewound Inductor 46mA 115 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 115 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 46mA