70F182AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F182AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 18MH 44MA 128 OHM TH
Duomenų lapai: 70F182AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F182AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F182AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 18MH 44MA 128 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5308 pcs Duomenų lapas 70F182AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.320" Dia x 0.500" L (8.13mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 49 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz
Induktyvumas 18mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 290kHz Išsamus aprašymas 18mH Unshielded Wirewound Inductor 44mA 128 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 128 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 44mA