Q3-0.005-AC-108
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-AC-108
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 116.84MMX60.96MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-AC-108.pdf2.Q3-0.005-AC-108.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-AC-108 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-AC-108 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 118990 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-AC-108.pdf2.Q3-0.005-AC-108.pdf
Naudojimas Power Module Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 116.84mm x 60.96mm
Kiti vardai BER138
BG41384
Q3AC-108
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 116.84mm x 60.96mm Rectangular Adhesive - One Side