ACS726LLFTR-20B-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS726LLFTR-20B-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS726LLFTR-20B-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
Duomenų lapai: ACS726LLFTR-20B-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ACS726LLFTR-20B-T specifikacijos
Dalies numeris ACS726LLFTR-20B-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 39330 pcs Duomenų lapas ACS726LLFTR-20B-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 100mV/A
Atsakymo laikas 5µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1648-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Tiesiškumas ±0.5%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dažnumas DC ~ 120kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Dabartinis - jausmas 20A
Tikslumas ±1%