ACS725LLCTR-40AB-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS725LLCTR-40AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
Duomenų lapai: ACS725LLCTR-40AB-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ACS725LLCTR-40AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS725LLCTR-40AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 40961 pcs Duomenų lapas ACS725LLCTR-40AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Differential Jautrumas 33mV/A
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1726-2
ACS725LLC-40AB-T
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Tiesiškumas ±1.5%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dažnumas DC ~ 120kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA Dabartinis - jausmas 40A
Tikslumas ±1%