ACS725LLCTR-50AB-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS725LLCTR-50AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Duomenų lapai: ACS725LLCTR-50AB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS725LLCTR-50AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS725LLCTR-50AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43656 pcs Duomenų lapas ACS725LLCTR-50AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Differential Jautrumas -
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Tiesiškumas ±1.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 120kHz Matavimui AC/DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA
Dabartinis - jausmas 50A Tikslumas -