ACS730KLCTR-20AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS730KLCTR-20AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas 1MHZ BANDWIDTH INTEGRATED, HALL
Duomenų lapai: ACS730KLCTR-20AB-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ACS730KLCTR-20AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS730KLCTR-20AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas 1MHZ BANDWIDTH INTEGRATED, HALL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 45334 pcs Duomenų lapas ACS730KLCTR-20AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 100mV/A
Atsakymo laikas 700ns Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1792-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Tiesiškumas ±0.75%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dažnumas 1MHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA Dabartinis - jausmas 20A
Tikslumas ±3%