ACS725LMATR-50AB-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS725LMATR-50AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE
Duomenų lapai: ACS725LMATR-50AB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS725LMATR-50AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS725LMATR-50AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 38610 pcs Duomenų lapas ACS725LMATR-50AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija Automotive, AEC-Q100
Jutiklio tipas Hall Effect, Differential Jautrumas -
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Bidirectional
Paketas / dėžutė - Išvestis Ratiometric, Voltage
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas - Tiesiškumas ±1.5%
Dažnumas DC ~ 120kHz Matavimui AC/DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA
Dabartinis - jausmas 50A Tikslumas ±0.9%