SWT-1.4-220
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.4-220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-1.4-220
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
Duomenų lapai: SWT-1.4-220.pdf
  • Pranešimas
SWT-1.4-220 specifikacijos
Dalies numeris SWT-1.4-220 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23647 pcs Duomenų lapas SWT-1.4-220.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.701" L x 0.669" W (17.80mm x 17.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT1.4220
TE2008
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.422" (10.71mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Toroidal Inductor 1.4A 380 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 380 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.4A