SWT-1.02-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.02-17 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-1.02-17
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH
Duomenų lapai: SWT-1.02-17.pdf
  • Pranešimas
SWT-1.02-17 specifikacijos
Dalies numeris SWT-1.02-17 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4712 pcs Duomenų lapas SWT-1.02-17.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT1.0217
TE2092
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 17µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.287" (7.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 17µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 100 mOhm Radial DC rezistorius (DCR) 100 mOhm
Dabartinis įvertinimas 1.02A Dabartinis - sodrumas -