SWT-1.02-168
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.02-168 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-1.02-168
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 168UH 1.02A 400 MOHM
Duomenų lapai: SWT-1.02-168.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWT-1.02-168 specifikacijos
Dalies numeris SWT-1.02-168 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 168UH 1.02A 400 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24813 pcs Duomenų lapas SWT-1.02-168.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT1.02168
TE2104
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 168µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.346" (8.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 168µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 400 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 400 mOhm Dabartinis įvertinimas 1.02A