SWT-2.24-37
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-2.24-37 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-2.24-37
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 37UH 2.24A 100 MOHM TH
Duomenų lapai: SWT-2.24-37.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWT-2.24-37 specifikacijos
Dalies numeris SWT-2.24-37 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 37UH 2.24A 100 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23367 pcs Duomenų lapas SWT-2.24-37.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT2.2437
TE2108
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 37µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.346" (8.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 37µH Unshielded Toroidal Inductor 2.24A 100 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Dabartinis įvertinimas 2.24A