SWT-1.87-53
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.87-53 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-1.87-53
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM TH
Duomenų lapai: SWT-1.87-53.pdf
  • Pranešimas
SWT-1.87-53 specifikacijos
Dalies numeris SWT-1.87-53 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23175 pcs Duomenų lapas SWT-1.87-53.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT1.8753
TE2107
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 53µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.346" (8.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 53µH Unshielded Toroidal Inductor 1.87A 130 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 130 mOhm Dabartinis įvertinimas 1.87A