FDMC15N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMC15N06 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDMC15N06
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 55V 2.4A MLP
Duomenų lapai: FDMC15N06.pdf
  • Pranešimas
FDMC15N06 specifikacijos
Dalies numeris FDMC15N06 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 55V 2.4A MLP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90047 pcs Duomenų lapas FDMC15N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-MLP (3.3x3.3)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.3W (Ta), 35W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Kiti vardai FDMC15N06TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 350pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 11.5nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 55V Išsamus aprašymas N-Channel 55V 2.4A (Ta), 15A (Tc) 2.3W (Ta), 35W (Tc) Surface Mount 8-MLP (3.3x3.3)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.4A (Ta), 15A (Tc)